Warunki

Szybko i bez ryzyka

Zostając klientem serwisu pożyczkowego OKmoneta.pl nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych. Nie musisz obawiać się, że nałożymy na Ciebie dodatkowe, ukryte koszty. Prowadzimy transparentną politykę pożyczkową, dzięki czemu klient zawsze jest świadomy, jakie wydatki wiążą się z zaciąganym zobowiązaniem. Pożyczkę udzielają pożyczkodawcy współpracujący z OK Moneta, którzy zapewniają możliwie najkrótszy czas na rozpatrzenie wniosku i wypłatę pieniędzy.

Wypełnij wniosek oraz formularz z niezbędnymi danymi osobowymi i finansowymi, a następnie poczekaj chwilę na akceptację i pozytywną weryfikację swojej aplikacji. Jeśli tak się stanie, pożyczkodawca dokona przelewu pożądanej kwoty pożyczki na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Nawet w kilka godzin od chwili złożenia wniosku pożyczkowego będziesz mógł cieszyć się pieniędzmi, o ile wniosek nie został złożony w dzień wolny od pracy. Dyskretnie i bezpiecznie

OK Moneta oferuje pośrednictwo w ubieganiu się o bezpieczne pożyczki pozabankowe online, przy których cały proces kredytowania odbywa się dyskretnie. Nikt postronny i niepożądany nie musi dowiedzieć się, że korzystasz z naszych usług finansowych. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo wszystkich przekazywanych nam danych przez klientów. Są one całkowicie poufne i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Nie musisz obawiać się, że mogłyby wpaść w niepowołane ręce. Nasz serwis pożyczkowy przestrzega zasad odpowiedzialnej polityki pożyczkowej zawartych w Regulaminie. Witryna jest ponadto chroniona przed atakami hakerów i posiada wysoki stopień bezpieczeństwa, dzięki wykorzystanemu szyfrowaniu danych.

Zawsze możesz się rozmyślić

Masz 14 dni od chwili zawarcia umowy pożyczkowej na zmianę podjętej decyzji. Jest to niezbywalne prawo konsumentów do odstąpienia od umowy, bez konieczności podawania przyczyny takiej decyzji. Wystarczy, że jako nasz klient wypełnisz i wyślesz do nas odpowiednie oświadczenie, jakie otrzymasz wraz z umową pożyczkową. Zgodnie z naszym regulaminem zwrócisz pożyczkodawcy pożyczoną sumę pieniędzy. Poza tym, masz prawo do bezkosztowej, wcześniejszej spłaty pożyczki, niż termin określony w umowie. Jeśli więc nagle zdarzy się sytuacja, że nie będziesz już dłużej potrzebował pożyczki online lub będziesz w stanie uregulować swój dług przed terminem określonym w umowie, masz do tego prawo, a pożyczkodawca obniży koszty dotyczące okresu, o który skrócono okres kredytowania.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Rozumiemy, że w życiu naszych klientów mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje, które utrudnią lub nawet uniemożliwią terminową spłatę pożyczki. Nie trzeba wówczas wpadać w panikę i liczyć koszty przekroczenia terminu. Przewidzieliśmy taką ewentualność i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Jest to możliwe poprzez złożenie właściwego wniosku do pożyczkodawcy oraz opłacenia odpowiedniej prowizji za przedłużenie okresu spłaty. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, termin spłaty zobowiązania finansowego automatycznie ulegnie wydłużeniu na pożądany okres.

Niespłacenie pożyczki

W każdym przypadku zaciągniętą za pośrednictwem serwisu OK Moneta pożyczkę trzeba spłacić, wraz z odsetkami i opłatami naliczonymi przez pożyczkodawcę. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z podjęciem przez firmę pożyczkową odpowiednich kroków windykacyjnych i egzekucyjnych, a nierzetelny dłużnik zostanie obciążony dodatkowo kosztami takich działań. Pożyczkodawca ma prawo i możliwości skierowania sprawy niespłaconej terminowo pożyczki do sądu, a koszty sądowe również będzie musiał ponosić dłużnik. Warto więc pamiętać albo o terminowej spłacie zobowiązania finansowego, albo ostatecznie o możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki na kolejny okres.

Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

Czy pożyczka rzeczywiście jest Ci niezbędna? Pożyczanie pieniędzy z jakiegokolwiek źródła powinno być wynikiem odpowiedzialnie podjętej decyzji, poprzedzonej dokładnymi przemyśleniami o zasadności zaciągnięcia zobowiązania. Jeśli rzeczywiście pożyczka jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem problemów finansowych, przygotujemy odpowiednią ofertę.

Za każdym razem wzięcie pożyczki powinno być świadomą, odpowiedzialną decyzją pożyczkobiorcy. Warto w pierwszej kolejności wyszukać oferty dla nowych klientów, pozwalających na otrzymanie darmowej pożyczki, bez oprocentowania i opłat dodatkowych. Jeśli kwota bezpłatnej chwilówki jest dla Ciebie zbyt niska, możesz rozważyć zaciągnięcie pożyczki ratalnej, pozwalającej na rozłożenie na kilka miesięcy spłaty długu. Aby firma pożyczkowa udzieliła klientowi zobowiązania w wysokiej kwocie, na co najmniej kilka miesięcy, musi on posiadać stabilną sytuację finansową, zdolność kredytową i dobrą historię zaciągania kredytów i pożyczek. Rzetelny klient ma szansę otrzymać takie poważne zobowiązanie, po przeprowadzonej analizie jego płynności finansowej. Pożyczkodawca musi mieć pewność, że dług będzie spłacany według ustalonego harmonogramu, a klienta będzie po prostu stać na pożyczkę i jej spłatę.

Dopasowanie kwoty i okresu do swoich możliwości

Odpowiedzialność pożyczkobiorcy powinna przejawiać się również w tym, aby ubiegać się tylko o taką pożyczkę, na którą rzeczywiście nas stać. Powinniśmy dopasować kwotę zobowiązania do swojej istniejącej sytuacji finansowej, podobnie jak okres kredytowania.

Kwota i okres spłaty pożyczki powinny odpowiadać obecnym i przyszłym możliwościom finansowym klienta. Nie powinniśmy zaciągnąć pożyczki w wyższej kwocie, niż rzeczywiście jest nam potrzebna. Zawsze powinnaś liczyć się z ewentualnymi kłopotami finansowymi. Wtedy wysoka pożyczka może okazać się równie dużym problemem przy spłacie. Zasadniczo powinniśmy się kierować tym, że im więcej pieniędzy potrzebujemy, tym stosunkowo dłuższy powinien być okres kredytowania. Dzięki dopasowaniu kwoty pożyczki i okresu jej spłaty do własnych możliwości finansowych, nie obciążymy zbytnio domowego budżetu i nawet w obliczu sytuacji losowych, będziemy mogli spłacić pożyczkę - jednorazowo lub ratalnie, w ściśle wyznaczonych przez pożyczkodawcę terminach. Najlepiej ustalić termin spłaty pożyczki blisko terminu otrzymania wynagrodzenia z pracy, przez co od razu będziesz mogła dokonać przelewu na konto pożyczkodawcy. Unikniemy wówczas opóźnień w spłacie pożyczki oraz ewentualnych czynności windykacyjnych.

Kontrola kosztów

Koszty pożyczki powinny być w centrum zainteresowania każdego pożyczkobiorcy. Warto podkreślić, że wielu pożyczkodawców nalicza nie tylko odsetki od zobowiązania klienta, ale również i inne opłaty - m.in. prowizję za udzielenie pożyczki.

Dla każdego pożyczkobiorcy bardzo istotnym czynnikiem wyboru oferty pożyczkowej powinny być koszty, jakie poniesie w związku z zaciągnięciem takiego zobowiązania. Przed zawarciem umowy pożyczkowej należy szczegółowo zapoznać się z wszelkimi kosztami pożyczki, nie tylko wysokością oprocentowania i odsetek, ale również prowizją za przystąpienie do zobowiązania. Należy wiedzieć, że niektórzy pożyczkodawcy doliczają do kosztów pożyczki jej ubezpieczenie, które jest obligatoryjne dla każdego klienta i doliczane automatycznie do raty miesięcznej. Mogą istnieć opłaty dodatkowe np. za dostarczenie pod wskazany przez klienta adres gotówki z pożyczki. Korzystając z serwisu OKmoneta.pl możesz mieć pewność, że wskazujemy wszystkie koszty i nie ma przy nich żadnych ukrytych opłat. Oferujemy również krótkoterminowe, nieoprocentowane pożyczki za pośrednictwem współpracujących z nami pożyczkodawców.

Kontrola wymagań pożyczkodawcy

Każdy pożyczkodawca może stawiać swoim klientom inne wymagania przed udzieleniem pożyczki. Warto dowiedzieć się wcześniej, czy spełniamy wszystkie warunki zostania pożyczkobiorcą i czy mamy szansę na uzyskanie pożyczki w pożądanej przez nas kwocie.

Najczęściej pożyczkodawcy wymagają od potencjalnych klientów ukończenia 18. roku życia, choć są i tacy, którzy oferują pożyczki dopiero osobom po ukończeniu 20. roku życia. Warto sprawdzić jednocześnie górną granicę wieku, która wynosi około 70-75 lat. Firmy pożyczkowe udzielają obecnie pożyczek bez zbędnych formalności, m.in. bez konieczności potwierdzania naszych dochodów, choć ważne jest przy tym, z jakiego źródła są one pozyskiwane. Najbardziej pożądana jest umowa o pracę, ale niewykluczone, że osoba zarabiająca na podstawie umowy zlecenie, umowy o dzieło czy pozyskująca dochody z własnej działalności, również otrzyma pożyczkę. Warto sprawdzić wszystkie najważniejsze wymagania u pożyczkodawcy, z którym chcemy zawrzeć umowę pożyczkową. Na ogół wymagane jest przy weryfikacji klienta podanie danych z dowodu osobistego.

  1. Aplikacja
  2. Weryfikacja
  3. Szybki przelew

RRSO 0% oferta promocyjna

Złóż wniosek